Aktyviems

 

Apie mus

Šiandien prisistato mūsų komandos narys:


Sveikučiai! Realiam gyvenime – esu Ugnė, bet renginiuose ir vaikučių mintyse būnu vienaragis, princesė, piratė ar koks nors kitas super smagus personažas.
Kaip aš atsidūriau Gyvuose Žaisluose? Galiu drąsiai pasakyti, kad kelionė iki jų prasidėjo labai anksti, turbūt dar tuomet, kai buvau vaikas! Turiu nuostabius tėvus, kurie nuolat skatino mane veikti, todėl jau nuo mažų dienų gyvenu aktyvų gyvenimą – sportuoju , einu į žygius , keliauju  ir vis išbandau naujas veiklas. Sulaukusi to amžiaus, kuomet galėjau pradėti savanoriauti, užpildžiau paraišką į gyvūnų prieglaudos savanorių komanda. Mano savanorystės gyvūnų prieglauda neapsiribojo ir taip pirmą kartą galėjau prisiliesti prie renginių! Pirmieji renginiai nuo tų, kuriuos vedu dabar, skiriasi kaip diena ir naktis, tačiau tie pirmieji renginiai į kuriuos prieš 6 metus nedrąsiai žengiau kaip savanorė išaugino manyje drąsią, komunikabilią ir svarbiausia, nebijančią iššūkių asmenybę! Tarp savanorysčių, mokyklos ir sporto į savo gyvenimą įsileidau dar vieną veiklą – makiažą. Mano kuriami įvaizdžiai dažniausiai nėra standartiniai, gražus kasdieninis visažas, tai labiau primena mano transformacija į kitų pasaulių gyventojus, gamtos detales ar filmų herojus.
Toliau vedama noro išbandyti naujus dalykus, prieš pusantrų metų atsiliepiau į Gyvų Žaislų įkūrėjos „facebook“ įrašą, kuriame ji rašė, jog pildo savo komandą. Po pirmojo mėnesio jaučiausi puikiai, ir tas jausmas su laiku niekur nedingo! Aš su pasimėgavimu prieš kiekvieną renginį dažausi ryškiausiomis spalvomis , su šypsena pasitinku vaikus , visus žaidimus žaidžiu kartu su mažaisiais  ir džiaugiuosi kiekviena patirtimi, kurią man atnešė Gyvi Žaislai!

Susisiekti su ja galite paspaudę nuorodą https://www.facebook.com/UgneGZ arba paskambinę mums telefonu +370 652 03344.

Ugnė su vaikais gali bendrauti lietuvių, anglų kalbomis.